Logo2
 
Top Payam
 

 این وب سایت  با هدف اطلاع‌رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای دورودگاه و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی اين روستا راه اندازی شده است . بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده جز با همياری و مساعدت شما همراهان همیشگی ميسر نيست اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم.

 
Bot Payam
 
Top News
 

Photo 2020 09 03 23 31 08

دیدار مسئولین اداری دورودگاه با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه در دیداری که مسئولین اداری روستای دورودگاه با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی  داشتند مشکلات عدیده ای از دورودگاه مطرح شد .

Arrow

بیش از 600 پرس غذا در عاشورای حسینی در بین نیازمندان توزیع گردید

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه ، با توجه به عدم برگزاری توزیع غذای عمومی در هیئات مذهبی روستا مرکز نیکوکاری حضرت ولیعصر دورودگاه با همکاری هیئت ابوالفضل العباس (ع) بیش از 600 پرس غذا را در بین نیازمندان توزیع کردند .

Arrow

حرکت ستودنی عزاداران دورودگاهی در ماه محرم با برپایی هیئتی سیار + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه محرم امسال با شیوع ویروس کرونا در برخی برنامه ها محدود شد اما آنچه جالب بود سبک جدیدی از نوع روضه خوانی بود .... روضه خوانی سیار ...

Arrow

تصاویری از دهه اول ماه محرم از هیئات عزاداری دورودگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه با شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت هایی در امر عزاداری ماه محرم توسط عزاداران ، تصاویری از دهه اول ماه محرم توسط مردم عزادار دورودگاه در دو هیئت بزرگ ثارالله و ابوالفضل العباس (ع) دورودگاه را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می توانید مشاهده نمایید . 

 
Arrow
 
Right Sep
Bot Sep
 

حمایت مالی

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

فرم ورود

 
علاقه مندان جهت دریافت به روز اخبار پایگاه اطلاع رسانی روستای دورودگاه دعوت می شود شبکه اطلاع رسان تلگرام این پایگاه را در فهرست گفتگو های خود فراخوانی کنند و در جریان آخرین اخبار روز روستا قرار بگیرند. آدرس ما در تلگرام : doroudgah_ir@
Spacer

عدم مهر اسناد محلی توسط شورای اسلامی دورودگاه!!

Photo 2020 01 24 09 40 41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی دورودگاه زین پس تمامی اسناد محلی توسط شورای اسلامی مهر و امضا نخواهد شد.

اسماعیل تقی نژاد ریاست شورای اسلامی دورودگاه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه ابراز داشت : با توجه به مصوبه فرمانداری شهرستان دشتستان و ابلاغ آن به تمامی شورا های اسلامی سطح شهرستان زین پس هیچکدام از شوراهای سطح شهر ها و روستاها حق امضا و مهر اسناد محلی را نخواهند داشت و صرفا مهر خود را جهت استفاده از مکاتبات رسمی شورا استفاده خواهند کرد.

متن مصوبه ارسالی از فرمانداری دشتستان به شرح زیر می باشد :

به استناد مواد 10 ؛ 22 و 38 آیین نامه اجرایی شوراهای اسلامی روستا مصوب ۱۳۷۸ به مواد آیین‌نامه 20 ؛ 22 آیین نامه اجرایی شوراهای اسلامی بخش مصوب ۱۳۷۸ موارد کاربرد مهر شورا توسط شورای اسلامی پیش بینی و مقرر گردیده است که موارد استفاده از مهر شورا صرفاً مخصوص مکاتبات اداری شورا می باشد همچنین بر اساس مواد 68 ؛ 71 قانون تشکیلات ؛ وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و شرح وظایف شورای اسلامی شهر و روستا مصوب ۱۳۷۵ با اصلاحات بعدی ذکر شده است .

شورا برای استفاده از مهر غیر از موارد مربوط به وظایف قانونی صلاحیت نداشته و هرگونه اقدام شورا و استفاده از مهر خارج از اختیارات و وظایف به صراحت اعلام شده ؛ از جمله تایید استشهادیه های گوناگون محلی ؛ قولنامه ها ؛ مبایعه نامه ها و ... تخلف محسوب می‌شود که با عضو یا شورای متخلف وفق مواد قانونی فصل چهارم قانون شوراها " ترتیب رسیدگی به تخلفات" رفتار خواهد شد لذا ضرورت دارد ضمن ابلاغ به کلیه شورای اسلامی تابعه رعایت مفاد قانونی یاد شده توسط شورای اسلامی به طور مستمر مورد نظارت قرار گیرد.

 

11111

 

 

نوشتن دیدگاه

Captcha
تصویر امنیتی جدید

Spacer
 
Icons

نظرات شما

 • گمنام  
 • رضا
  باسلام اگر جشن عاطفه ها هرسال برگزار شود باعث ارتباط عمیق دانش اموز با ...

  ادامه مطلب ...

   
 • رضا
  باسلام الحمدالله جامعه علمی دورودگاه همیشه موفقیت امیز بوده است واین افتخار ...

  ادامه مطلب ...

   
 • رضا
  باسلام باید در زمینه راه دوم روستا که درحال احداث ان هستیم تقدیر وتشکر فروان از ...

  ادامه مطلب ...

تبلیغات شما

Farasmspanel 120

 
Spacer

تمامی حقوق برای وب سایت محفوظ میباشد وهرگونه برداشت با ذکر منبع بلامانع است